00 420 604 331 018
 

Způsob dopravy a úhrady objednávky

 

Způsob dopravy

0.00 Kč

Ve spolupráci se Zásilkovnou nabízíme zasílání zboží dopravcem DPD na jakoukoli adresu po ČR a to LEVNĚJI, proto Vám Zásilkovna zašle jako první informační email. Zboží obdržíte standartně dopravcem DPD. Čekejte na sledovací číslo! Dodání zásilky očekávejte za 3 - 4 pracovní dny!

96.00 Kč

Ve spolupráci se Zásilkovnou nabízíme zasílání zboží Českou poštou na jakoukoli adresu po ČR a to LEVNĚJI, proto Vám Zásilkovna zašle jako první informační email. Zboží obdržíte standartně jako Balík do ruky. Čekejte na sledovací číslo!

110.00 Kč

Zásilka bude expedována následující pracovní den

126.00 Kč

Tato služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime)

90.00 Kč

Ve spolupráci se Zásilkovnou nabízíme zasílání zboží dopravcem InTime na jakoukoli adresu po ČR a to LEVNĚJI, proto Vám Zásilkovna zašle jako první informační email. Zboží obdržíte standartně jako Balík do ruky. Čekejte na sledovací číslo! Dodání zásilky očekávejte za 3 - 4 pracovní dny!

120.00 Kč
Cena za dopravu0.00 Kč

Způsob úhrady

 

Objednávka

Produkty0.00 Kč
Doprava a úhrada0.00 Kč
Sleva na tento způsob dopravy a úhrady0.00 Kč
Celkem k úhradě0.00 Kč
 
 
Rychlé vyhledávání
Facebook
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).

Košík je prázdný

ČeskySlovenčina
0
 
© DASTR - NEWBAG